CKS-Medewerkers

Hieronder vinden jullie de medewerkers lijsten voor vrijdag 14 juni en zaterdag 15 juni.
Kijk of jouw naam er tussen staat, als je je hebt opgegeven!
Naam anders contact op via MAIL of 0631228240

Opbouwploeg

MEDEWERKERS SPORTSCHOOLGEELHOED clubkampioenschap 2019

EINDVERANTWOORDING: Tonny Mulder

Opbouwploeg vrijdag

Aanvang: 19.00

 

Tijd

NAAM

plaats

wat

info

v

19.00

Guido

Vlissingen

Tot 22.00 verantwoordelijk

 

 

 

Arri

Baskensburg

Hoofdjury opbouwen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Walter ten Hacken

 

 

 

 

 

Michel van Tiel

 

 

 

 

 

Johny Westveer

 

 

 

 

 

John Zijlstra

 

 

 

 

 

Chris v Mourik

 

 

 

 

 

Giancarlo de Windt

 

 

 

 

 

Bodhi

 

 

 

 

 

Eric Kalverboer

 

 

 

 

 

Yos Vastenhoud

 

 

 

 

 

Mark Vos

 

 

 

 

 

Tonnie Schetters

 

 

 

 

 

Richard Allaart

 

 

 

 

 

Casper Verhulst

 

 

 

 

 

Jaques Graaff

 

 

 

 

 

Michael Moonen

 

 

 

 

 

Martin Ehmen

 

 

 

 

 

Patrick v Lomwell

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.00

Tonny

 

 

 

 

Ronde 1

MEDEWERKERS SPORTSCHOOLGEELHOED clubkampioenschap 2019

EINDVERANTWOORDING: Tonny Mulder RONDE 1

Ronde

Leeftijden

Toernooi

Weging

Indelen

Start

Einde

1

4 t/m 6 jaar

JUDO

08:00

08:30

08:45

9.45

2

7 t/m 8 jaar

JUDO

09:30

10:30

10:45

11:45

3

9 t/m 11 jaar

JUDO

11:30

12:30

12:45

13:45

4

12+

JUDO

13:30

14:30

14:45

15:45

 

MAT

SCHEIDSRECHTER

TIJD/SCOREBORD

GROEPSBEGELEIDING

SCHRIJVEN

Epesi

Anna Moonen

Sandra Ismet

Boris

 

Demi Ismet

David

 

Da vinci

Freek Cornelius

Anita

Natalia

 

Casper

Levi W

 

Klaver 4

 

Peggy

Pepijn

 

Ingmar

 

 

Mark vos

Edwin Duine

Judith Vos

 

 

Mark Vos

 

 

Profile

Adrie Niewenhuize

Marianne N

 

 

Angela W

 

 

Vd Feen

Peter Janse

Gilbert

 

 

Karin Tahiri

 

 

Herstaco

Erik Boone

Arco Hollestelle

 

 

Luka

 

 

Van Doorn

Eric vd Pluijm

Patrick van Lomwell

 

 

Shainy

 

 

 

HOOFDSCHEIDSRECHTER: PETER JANSE

 

HOOFDJURY

Arri van de Ree

Ronnie Verrijzer

 

FLOORMANAGER

H1 Maikel M /Guido L

H2 Guido Lagendijk

P Wim Mulder

KASSA

Dita

Jacqueline v H

Mariska d B

WEGING

Dames Marian en Marielle v D

Heren: Nesan

WINKEL

Marije K

Kiara M

PAKHANGEN

Martin + vriendin Jasperse

SPRINGKUSSEN

Martin Ehmen

 

SCHMINKEN

Lara Andres

Neomi en Eva Poppe

 

INDELEN

Tonny Mulder

Pim Mulder

Wilma Geelhoed

Liam

Huub Geelhoed

PAUZE RUIMTE

Wim en Bregta M

Lili W

EHBO

Event Safe

evt Conny K assisitentie

 

 

 

PRIJSUITREIKING

Eli Poppe

PEUGEOT STAND

Bodhi Mulder

Medewerker Peugeot

FOTO/FILM

Wie helpt ons?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 2

MEDEWERKERS SPORTSCHOOLGEELHOED clubkampioenschap 2019

EINDVERANTWOORDING: Tonny Mulder RONDE 2

Ronde

Leeftijden

Toernooi

Weging

Indelen

Start

Einde

1

4 t/m 6 jaar

JUDO

08:00

08:30

08:45

9.45

2

7 t/m 8 jaar

JUDO

09:30

10:30

10:45

11:45

3

9 t/m 11 jaar

JUDO

11:30

12:30

12:45

13:45

4

12+

JUDO

13:30

14:30

14:45

15:45

 

MAT

SCHEIDSRECHTER

TIJD/SCOREBORD

GROEPSBEGELEIDING

SCHRIJVEN

Epesi

Anna Moonen

Sandra Ismet

Boris

 

Demi Ismet

David

 

Da vinci

Freek Cornelius

Anita

Natalia

 

Casper

 

 

Klaver 4

 

Peggy

Pepijn

 

Ingmar

 

 

Mark vos

Edwin Duine

Judith Vos

 

 

Mark Vos

 

 

Profile

Adrie Niewenhuize

Marianne N

 

 

Angela W

 

 

Vd Feen

Peter Janse

Conny

 

 

Karin Tahiri

 

 

Herstaco

Erik Boone

Linda Schipper

 

 

Arco/Luka

 

 

Van Doorn

Eric vd Pluijm

Patrick van Lomwell

 

 

Shainy

 

 

 

HOOFDSCHEIDSRECHTER: PETER JANSE

 

HOOFDJURY

Arri van de Ree

Ronnie Verrijzer

 

FLOORMANAGER

H1 Maikel M /Guido L

H2 Guido Lagendijk

P Wim Mulder

KASSA

Dita

Jacqueline v H

Mariska d B

WEGING

Dames Marian en Marielle v D

Heren: Nesan

WINKEL

Marije K

Kiara M

PAKHANGEN

Martin + vriendin Jasperse

SPRINGKUSSEN

Martin Ehmen

 

SCHMINKEN

Lara Andres

Neomi en Eva Poppe

 

INDELEN

Tonny Mulder

Pim Mulder

Wilma Geelhoed

Liam

Huub Geelhoed

PAUZE RUIMTE

Wim en Bregta M

Lili W

EHBO

Event Safe

evt Conny K assisitentie

 

 

 

PRIJSUITREIKING

Eli Poppe

PEUGEOT STAND

Bodhi Mulder

Medewerker Peugeot

FOTO/FILM

Wie helpt ons?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 3

 

MEDEWERKERS SPORTSCHOOLGEELHOED clubkampioenschap 2019

EINDVERANTWOORDING: Tonny Mulder RONDE 3

Ronde

Leeftijden

Toernooi

Weging

Indelen

Start

Einde

1

4 t/m 6 jaar

JUDO

08:00

08:30

08:45

9.45

2

7 t/m 8 jaar

JUDO

09:30

10:30

10:45

11:45

3

9 t/m 11 jaar

JUDO

11:30

12:30

12:45

13:45

4

12+

JUDO

13:30

14:30

14:45

15:45

 

MAT

SCHEIDSRECHTER

TIJD/SCOREBORD

 

SCHRIJVEN

Epesi

Anna Moonen

Sandra Ismet

 

Demi Ismet

 

Da vinci

Freek Cornelius

Anita

 

 

Casper

 

 

Klaver 4

Pim / Wilma

Peggy

 

 

Ingmar

 

 

Mark vos

Edwin Duine

Judith Vos

 

 

Mark Vos

 

 

Profile

Erik Boone

Linda Schipper

 

 

Angela W

 

 

Vd Feen

Peter Janse

Gilbert

 

 

Karin Tahiri

 

 

Herstaco

Eric vd Pluijm

Conny

 

 

Arco/Luka

 

 

Van Doorn

Tonny / Liam

Patrick van Lomwell

 

 

 

 

 

 

HOOFDSCHEIDSRECHTER: PETER JANSE

 

HOOFDJURY

Arri van de Ree

Ronnie Verrijzer

 

FLOORMANAGER

H1 Maikel M /Guido L

H2 Guido Lagendijk

P Wim Mulder

KASSA

Dita

Jacqueline v H

Mariska d B

WEGING

Dames Marian en Marielle v D

Heren: Nesan

WINKEL

Marije K

Kiara M

PAKHANGEN

Martin + vriendin Jasperse

SPRINGKUSSEN

Martin Ehmen

 

SCHMINKEN

Lara Andres

Neomi en Eva Poppe

 

INDELEN

Tonny Mulder

Pim Mulder

Wilma Geelhoed

Liam

Huub Geelhoed

PAUZE RUIMTE

Wim en Bregta M

Lili W

EHBO

Event Safe

evt Conny K assisitentie

 

 

 

PRIJSUITREIKING

Eli Poppe

PEUGEOT STAND

Bodhi Mulder

Medewerker Peugeot

FOTO/FILM

Wie helpt ons?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 4

MEDEWERKERS SPORTSCHOOLGEELHOED clubkampioenschap 2019

EINDVERANTWOORDING: Tonny Mulder RONDE 4

Ronde

Leeftijden

Toernooi

Weging

Indelen

Start

Einde

1

4 t/m 6 jaar

JUDO

08:00

08:30

08:45

9.45

2

7 t/m 8 jaar

JUDO

09:30

10:30

10:45

11:45

3

9 t/m 11 jaar

JUDO

11:30

12:30

12:45

13:45

4

12+

JUDO

13:30

14:30

14:45

15:45

 

MAT

SCHEIDSRECHTER

TIJD/SCOREBORD

 

SCHRIJVEN

Epesi

Pim

Sandra Ismet

 

 

 

Da vinci

Freek Cornelius

Anita

 

 

Casper

 

 

Klaver 4

Eric vd Pluijm

Peggy

 

 

Ingmar

 

 

Mark vos

Edwin Duine

Judith Vos

 

 

Mark Vos

 

 

Profile

Erik Boone

Linda Schipper

 

 

Angela W

 

 

Vd Feen

Peter Janse

Gilbert

 

 

Karin Tahiri

 

 

Herstaco

Wilma

Conny

 

 

 

 

 

Van Doorn

Tonny / Liam

Patrick van Lomwell

 

 

 

 

 

 

HOOFDSCHEIDSRECHTER: PETER JANSE

 

HOOFDJURY

Arri van de Ree

Ronnie Verrijzer

 

FLOORMANAGER

H1 Maikel M /Guido L

H2 Guido Lagendijk

P Wim Mulder

KASSA

Dita

Jacqueline v H

Mariska d B

WEGING

Dames Marian en Marielle v D

Heren: Nesan

WINKEL

Marije K

Kiara M

PAKHANGEN

Martin + vriendin Jasperse

SPRINGKUSSEN

Martin Ehmen

 

SCHMINKEN

Lara Andres

Neomi en Eva Poppe

 

INDELEN

Tonny Mulder

Pim Mulder

Wilma Geelhoed

Liam

Huub Geelhoed

PAUZE RUIMTE

Wim en Bregta M

Lili W

EHBO

Event Safe

evt Conny K assisitentie

 

 

 

PRIJSUITREIKING

Eli Poppe

PEUGEOT STAND

Bodhi Mulder

Medewerker Peugeot

FOTO/FILM

Wie helpt ons?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Afbouwploeg

MEDEWERKERS SPORTSCHOOLGEELHOED clubkampioenschap 2019

EINDVERANTWOORDING: Tonny Mulder

Afbreekploeg zaterdag

Aanvang: variabel

 

 

TIJD

NAAM

 

Chris v Mourik

 

Martin Ehmen

 

Johny Westveer

 

John Zijlstra

 

Jaques Graaff

 

Sandra Graaff

 

Patrick v Lomwell

 

 

 

Organisatie

 

 

 

Iedereen die kan, graag helpen

 

 

Secretariaat:
Klompenpad 1
4339 PR Nieuw en Sint Joosland

 
Hoofd locatie Dojo:
Koopmansvoetpad 81
4388 AS Oost Souburg
Terug naar boven