Kalender

10 feb 2018
Sporthal Holy Top Judo Vlaardingen

Inschrijven voor

geboortejaar

Zaterdag 10 februari 2018
Jongens/Meisjes -10 (2009-2011)
Jongens/Meisjes -12 (2007-2008)
Heren/Dames -18 (2001-2003)

Weegtijden

De aanvangstijden ontvangt u 1 week vòòr aanvang v.d. wedstrijden

Coaching

David Bevalnder en Wietse van Ruiten

Wedstrijd systeem

Dubbele eliminatie

Meer info

Het is mogelijk wedstrijdpunten ten behoeve van een DAN-examen te laten noteren.

 
11 feb 2018
Sporthal Holy Top Judo Vlaardingen

Inschrijven voor

geboortejaar

Zondag 11 februari 2018
Jongens/Meisjes -15 (2004-2006)

Weegtijden

De aanvangstijden ontvangt u 1 week vòòr aanvang v.d. wedstrijden

Coaching

 

Wedstrijd systeem

Dubbele eliminatie

Meer info

Het is mogelijk wedstrijdpunten ten behoeve van een DAN-examen te laten noteren.

 
18 feb 2018
Sporthal Margriet Sprokkeltoernooi

Inschrijven voor

geboortejaar

Alle categorieen

Weegtijden

De aanvangstijden ontvangt u 1 week vòòr aanvang v.d. wedstrijden

Coaching

 

Wedstrijd systeem

Dubbele eliminatie

Meer info

Tot 6 deelnemers halve competitie, vanaf 6 deelnemers wordt een afvalsysteem gehanteerd met dubbele eliminatie

 
25 feb 2018
Achter de Tuintjes ZNK -18

Inschrijven voor

geboortejaar

Mannen en Vrouwen

Geboren 2001 – 2004

Minimaal groene Band

Weegtijden

1 week voor aanvang

Coaching

 

Wedstrijd systeem

 

 

 

 
4 mrt 2018 08:00
Sporthal de OMGANCK Open Brabantse

Inschrijven voor

geboortejaar

U-8 2010/2011

U-10 2008/2009

U-12 2006/2007

U-15 2003/2005

U-18 2000/2002

U-21 en Senioren 1999 en eerder

Weegtijden

De aanvangstijden ontvangt u 1 week vòòr aanvang v.d. wedstrijden

Coaching

 

Wedstrijd systeem

Dubbele eliminatie

Meer info

Tot 6 deelnemers halve competitie, vanaf 6 deelnemers wordt een afvalsysteem gehanteerd met dubbele eliminatie

 
18 mrt 2018
Achter de Tuintjes ZNK -15

Inschrijven voor

geboortejaar

Mannen en Vrouwen

Geboren 2004 – 2006

Minimaal groene Band

Weegtijden

1 week voor aanvang

Coaching

 

Wedstrijd systeem

 

 

 

 
25 mrt 2018
Sporthal de Kievit JT Geldrop

Inschrijven voor

geboortejaar

Alle categorieen

Weegtijden

De aanvangstijden ontvangt u 1 week vòòr aanvang v.d. wedstrijden

Coaching

Coaching Per deelnemende school/vereniging wordt maximaal 1 coach per 6 deelnemers in de wedstrijdruimte toegelaten (met een max. van 4 coachkaarten). Coachen op sportieve wijze is toegestaan conform richtlijnen JBN.

Wedstrijd systeem

Dubbele eliminatie

Meer info

Wedstrijdinformatie Bij 6 of minder deelnemers hanteren we een halve competitie, vanaf 7 deelnemers halve competitie met verliezersronde. Bij minder dan 4 deelnemer hele competitie.

 
7 apr 2018
sportarena “de Soeverein” Soeverijn Cup
Zaterdag 7 april 2018

PROGRAMMA
U13 Meisjes & Jongens Weging: van 09u00 tot 09u45
Geboren in 2006 en 2007 Wedstrijden vanaf 10u15

U11 Meisjes & Jongens Weging: van 12u45 tot 13u30
Geboren in 2008 en 2009 Wedstrijden vanaf 14u00

DEELNEMINGSVOORWAARDEN:
Een geldige vergunning bezitten.
Klemmen, Verwurgingen, Moroto Gari en Sutemi Waza zijn NIET toegelaten.

Zondag 8 april

PROGRAMMA:
U15 geboren in 2004 en 2005 Weging: van 08u30 tot 09u15
Dames: -32 –36 -40 -44 -48 -52 -57 -63 +63 Wedstrijden vanaf 09u45
Heren: -34 –38 -42 -46 -50 -55 -60 -66 +66

U18 geboren in 2001 en 2002 en 2003 Weging: van 09u45 tot 10u30
Dames: -40 –44 -48 -52 -57 -63 -70 +70 Wedstrijden aansluitend aan U15
Heren: -42 –46 -50 -55 -60 -66 -73 -81 –90 +90

U21 / +21 geboren 2000 en vroeger Weging: van 13u00 tot 13u45
Dames: -44 -48 -52 -57 -63 -70 -78 +78 Wedstrijden aansluitend aan U18
Heren: -55 -60 -66 -73 -81 -90 -100 +100

DEELNEMINGSVOORWAARDEN:
Minimum 3e KYU zijn en geldige vergunning bezitten en een geldig paspoort kunnen voorleggen.
Voor de U15 geen shime-waza en kansetsu-waza toegelaten.
 
14 apr 2018 08:00
Sporthal Drenkwaard Open Zuidlandse
 
15 apr 2018 08:00
Sporthal Theereheide Judo Berlicum Open 2018
Onderdelen
Heren -21Heren -18Jongens -15Jongens -12Jongens -10Jongens -8Dames -21Dames -18Meisjes -15Meisjes -12Meisjes -10Meisjes -8


 

Bij overschrijving naar een andere gewichtsklasse tijdens de weging, wordt € 2,00 in rekening gebracht. Dit bedrag dient te plaatse contant te worden voldaan.

 
 
21 apr 2018
Sportcomplex "it Gryn" Friese Masters

Inschrijven voor

geboortejaar

Alle categorieen

Weegtijden

De aanvangstijden ontvangt u 1 week vòòr aanvang v.d. wedstrijden

Coaching

 

Wedstrijd systeem

Dubbele eliminatie

Meer info

Tot 6 deelnemers halve competitie, vanaf 6 deelnemers wordt een afvalsysteem gehanteerd met dubbele eliminatie

 
21 apr 2018 08:00
Sporthal de Schenkel Open Capelse
 
12 mei 2018
Sporthal “DE WEIJER”, Houvast toernooi

Zaterdag 12 mei 2018

M1

meisjes geb. 13 en later (-6 jr)

-16, -18, -20, -22, -25, +25

J1

jongens geb. 13 en later (-6 jr)

-16, -18, -21, -24, -27, +27

M2

meisjes geb. 12 – 11 (-8 jr)

-18, -20, -22, -25, -28, -32, -36, +36

J2

jongens geb. 12 – 11 (-8 jr)

-18, -21, -24, -27, -30, -34, -38, +38

M3

meisjes geb. 10 – 09 (-10 jr)

-22, -25, -28, -32, -36, -40, +40

J3

jongens geb. 10 – 09 (-10 jr)

-21, -24, -27, -30, -34, -38, -42, +42

M4

meisjes geb. 08 – 07 (-12 jr)

-28, -32, -36, -40, -44, -48, +48

J4

jongens geb. 08 – 07 (-12 jr)

-24, -27, -30, -34, -38, -42, -46, -50, +50

J5

jongens geb. 06 – 05 – 04 (-15 jr)

-34, -38, -42, -46, -50, -55, -60, -66, +66

 

Zondag 13 mei 2018

M5

  1. geb. 06 – 05 – 04 (-15 jr)

-32, -36, -40, -44, -48, -52, -57, -63, +63

M6

meisjes geb. 03 – 02 – 01 (-18 jr)

-40, -44, -48, -52, -57, -63, -70, +70

J6

jongens geb. 03 – 02 – 01 (-18 jr)

-42, -46, -50, -55, -60, -66, -73, -81, -90, +90

J7

jongens geb. 00 – 99 - 98 (-21 jr)

-50, -55, -60, -66, -73, -81, -90, -100, +100

D

dames -21 en +21 geb. 00 en eerder

-48, -52, -57, -63, -70, -78, +78

H

heren geb. 97 en eerder (senioren)

-60, -66, -73, -81, -90, -100, +100

 
12 mei 2018 08:00
Sporthal Koningin Beatrixcentrum Lente toernooi
 
19 mei 2018 08:00
Sporthal In de Bandert Kaizen Tournament
Zaterdag 19 mei:
meisjes -10 jaar jongens / meisjes -12 jongens / meisjes -18 (cadetten)

Zondag 20 mei:
jongens -10 jaar jongens / meisjes -15 jaar heren / dames +18 jaar (junioren en senioren)
 
Route op Google Maps

 
 
2 jun 2018
Sport- en evenementencomplex “De Wetteling” Venray Internationaal Judo Toernooi
Zwaar internationaal toernooi, niet geschikt voor beginneners

Zaterdag 2 juni 2018
Meisjes U10 Geboren 2009-2010 -20 -22 -25 -28 -32 -36 -40 +40 kg
Meisjes U12 Geboren 2007-2008 -22 -25 -28 -32 -36 -40 -44 -48 +48 kg
Meisjes U15 Geboren 2004-2005-2006 -32 -36 -40 -44 -48 -52 -57 -63 +63 kg
Jongens U10 Geboren 2009-2010 -21 -24 -27 -30 -34 -38 -42 +42 kg
Jongens U12 Geboren 2007-2008 -24 -27 -30 -34 -38 -42 -46 -50 +50 kg
Jongens U15 Geboren 2004-2005-2006 -34 -38 -42 -46 -50 -55 -60 -66 +66 kg

Zondag 3 juni 2018
Dames U18 Geboren 2001-2002-2003 -40 -44 -48 -52 -57 -63 -70 +70 kg
Dames U21 Geboren 1998-1999-2000 -44 -48 -52 -57 -63 -70 -78 +78 kg
Dames SR Geboren 1997 en eerder -48 -52 -57 -63 -70 -78 +78 kg
Heren U18 Geboren 2001-2002-2003 -42 -46 -50 -55 -60 -66 -73 -81 -90 +90 kg
Heren U21 Geboren 1998-1999-2000 -55 -60 -66 -73 -81 -90 -100 +100 kg
Heren SR Geboren 1997 en eerder -60 -66 -73 -81 -90 -100 +100 kg
 
2 jun 2018 08:00
Sporthal de Peppel Heide Judo Toernooi
Onderdelen
Dames -18Dames -21Dames -23Dames SeniorenHeren -18Heren -21Heren -23Heren SeniorenJongens -10Jongens -12Jongens -15Jongens -6Jongens -8Meisjes -10Meisjes -12Meisjes -15Meisjes -6Meisjes -8

Wedstrijdsysteem: Afhankelijk van het aantal deelnemers per klasse: poules, poules met kruisfinale of poules gevolgd door afvalsysteem zonder herkansing. Er wordt vanaf 12 jaar gebruik gemaakt van de ‘Golden score’.
Route op Google Maps
 
Secretariaat:
Klompenpad 1
4339 PR Nieuw en Sint Joosland

 
Hoofd locatie Dojo:
Koopmansvoetpad 81
4388 AS Oost Souburg
Terug naar boven