Evenementen

20jan.2018

Goederaad toernooi

Datum 20jan.2018
Tijdstip 08:00 uur
Locatie Sporthal de Sporthoeve
Adres Vromade 1 Bodegraven

Inschrijven voor

geboortejaar

Alle categorieen

Weegtijden

De aanvangstijden ontvangt u 1 week vòòr aanvang v.d. wedstrijden

Coaching

 

Wedstrijd systeem

Poulesysteem, zoveel mogelijk poules van 5.

2 minuten voor de judoka’s tot en met

12 jaar.

3 minuten voor judoka’s -15 jaar en ouder.

Meer info

Jubileum toernooi. De judoka’s van -18 en ouder zullen in de avond vanaf 19.uur judoën. Dit kan eventueel veranderen bij te weinig deelnemers in de jongere klassen.

 
  Weegtijden 10e Sportschool Goederaad Judotoernooi
  Eerste weging   07:30-08:30                
  Daarna een doorlopende weging tot aan een half uur voor aanvang wedstrijdtijd.  
                       
  Naam Geb. Jaar Band Gew. M-V Niveau Club Poule Mat Aanvang wedstrijden  
1 Senne Haak 2007 Oranje 29,0 M Niveau 1 Geelhoed Poule 15 Mat 5 09:00 uur  
2 Levi van Doornik 2008 Geel 30,0 M Niveau 1 Geelhoed Poule 16 Mat 5 09:00 uur  
3 Stephan van Doorn 2008 Groen 32,0 M Niveau 2 Geelhoed Poule 27 Mat 2 10:00 uur  
4 Josua Rotte 2007 Oranje 33,0 M Niveau 2 Geelhoed Poule 29 Mat 4 10:00 uur  
5 Stijn Kalverboer 2007 Oranje 38,0 M Niveau 2 Geelhoed Poule 33 Mat 5 10:00 uur  
6 Thomas Verhulst 2007 Geel 39,0 M Niveau 2 Geelhoed Poule 34 Mat 5 10:00 uur  
7 Dylan Wiskerke 2006 Groen 34,0 M Niveau 2 Geelhoed Poule 91 Mat 7 14:00 uur  
8 Dylan Bevelander 2004 Bruin 39,0 M Niveau 3 Geelhoed Poule 117 Mat 7 15:30 uur  
9 Mark Jan Zonder 2002 Bruin 41,0 M Niveau 1 Geelhoed Poule 163 Mat 7 17:00 uur  
10 Jesse Sommeijer 2001 Bruin 57,0 M Niveau 1 Geelhoed Poule 166 Mat 3 17:45 uur  
11 Bastiaan Zoeteweij 2001 Bruin 62,0 M Niveau 3 Geelhoed Poule 177 Mat 6 18:45 uur  
12 Lideweij Rotte 2009 Geel 33,0 V Niveau 1 Geelhoed Poule 51 Mat 3 12:00 uur  
13 Romy van Sluijs 2011 Oranje 24,0 V Niveau 1 Geelhoed Poule 52 Mat 8 11:00 uur  
14 Lisa Boonman 2009 Oranje 28,0 V Niveau 3 Geelhoed Poule 54 Mat 1 11:10 uur  
15 Eva Kalverboer 2008 Oranje 27,0 V Niveau 2 Geelhoed Poule 4 Mat 2 09:00 uur  
16 Quinty Bevelander 2007 Groen 29,0 V Niveau 3 Geelhoed Poule 11 Mat 4 09:00 uur  
17 Ruby Zoutewelle 2008 Oranje 32,0 V Niveau 3 Geelhoed Poule 12 Mat 4 09:00 uur  
18 Chee Graaff 2007 Groen 35,0 V Niveau 3 Geelhoed Poule 12 Mat 4 09:00 uur  
Coaching, Ingmar, Erik/Marieke, David, Michel en Jeroen

Online inschrijven voor deze activiteit is niet meer mogelijk
Bijdrage:
  • Lid
    • € 11,50
Aantal inschrijvingen: 15
Secretariaat:
Klompenpad 1
4339 PR Nieuw en Sint Joosland

 
Hoofd locatie Dojo:
Koopmansvoetpad 81
4388 AS Oost Souburg
Terug naar boven